צרו קשר 054-5200720

טכניקת ה – ®EMF

על מייסדת ה- ®EMF

פגי פניקס-דוברו  מייסדת עבודת האיזון

של השדה האלקטרו-מגנטי.


פגי פיתחה את השיטה לאחר שקיבלה את עיקריה בתקשור.
פגי פניקס-דוברו הינה אחת מצוות המנחים , בסמינרים של קריון הנערכים ברחבי העולם. היא מלמדת ומכשירה מטפלים ומורים לטכניקת  ה-®EMF , ולאחרונה החלה אף להכשיר מורים להוראת מורים.

מאז ילדותה היתה לפגי תשוקה עמוקה "לדעת את אלוהים".היא עסקה שנים רבות בעבודה עצמית ובחיפוש הדרך הרוחנית האישית שלה . החיפוש שלה עבר דרך בתי ספר ומורים רבים. כאשה צעירה היא חוותה סדרה של חוויות אותן תארה כחוויה של "ללא התחלה וללא סוף", חוויה שהתבטאה בפתיחה ספונטנית של כל הצאקרות שלה.

חוויה זו היתה חווית מודעות של אהבה ללא תנאי ומודעות לאחדות של כל הדברים ביקום. 

תשוקתה לדעת יותר ולחיות את חיי היומיום  במודעות של אותה חוויה דחפו אותה למסע חיפוש בן 15 שנה שהביא לחווית פתיחה עמוקה נוספת. הפעם הביאה אותה החוויה לגילוי רשת הכיול האוניברסלית. (ה-®UCL ). בתהליך זה חוותה פגי התמזגות עם תבניות אור שבמשך הזמן למדה להסביר ולתרגם לנו אותן כסיבי האור ותבניות האנרגיה איתם אנו עובדים כיום בטכניקת האיזון של השדה הא"מ®EMF.

כאשר המשיכה לעבוד באופן ישיר עם הרשת הבינה את האפשרות לפתח דרך שתעזור גם לאחרים בתהליך שלהם.
השמועות על תוצאות הטיפולים שלה התפשטו במהרה מפה לאוזן. 
לאחר מספר שנים של עבודה עם לקוחות פיתחה פגי סדנה המאפשרת לאחרים ללמוד איך לתת את הטיפולים בעצמם ואף להבין את התאוריה מאחוריהם.
כך החלה הדרך של להעביר לאחרים את היכולת לטפל וללמד את הטכניקה.

כיום ישנם מטפלים ומורים בלמעלה מ-70  מדינות בכל חמשת היבשות .

לקריאה נוספת  על EMF® Balancing Technique  היכנסו לאתר העולמי   www.emfworldwide.com

 

פגי עוסקת במיפוי  "רשת הכיול האוניברסלית" מאז  1988 והיא הסמכות הבלעדית בעולם בהקשר של התפקוד והצורה של הרשת . יש לה ניסיון של יותר מ-26 שנות עבודה עם האנטומיה של האנרגיה האנושית , והיא נחשבת לאחת המובילות בשדה האיזון האנרגטי-אנושי. 
פגי  הינה שותפה בהקמת EEI  –  ארגון בינלאומי שהוקם ב-1995 המתמחה בעבודת אנרגיה כפי שהיא מתייחסת לאנטומית האנרגיה האנושית. ארגון זה השיג הכרה בינלאומית והוא מציע קורסים וסדנאות הבנויים על מנת לאפשר לתלמידים להתמחות כמטפלים ומורים של טכניקת האיזון של השדה הא"מ EMF®.
אנשים מתרבויות ודתות שונות  מהדהדים היום עם הכוונה המקורית של עבודת ה- EMF® : לדעת ולחיות את החיים באופן מלא ככל האפשר במודעות של אנרגית האהבה, האחדות של כל הדברים והטבע הייחודי והמקודש של כל אדם.