צרו קשר 054-5200720

אודות נעמי רגב

המלצות

 

נעמי היא מורה ומטפלת מדהימה, המשלבת ידע מעמיק עם ניסיון עשיר ,חוכמה ,רגישות ויכולת הכלה יוצאי דופן. סדנת הטתא הילינג בהדרכתה הייתה חוויה קסומה עבורי, ובזכותה הוספתי כלי עוצמתי ומשנה חיים לארגז הכלים שלי. ממליצה בחום ! (ד"ר יהודית אחי-דרור)

 

רק על קצה המזלג: הפכת לי את המבט לחיים , הם קלים יותר, יפים יותר, החלטות פשוטות יותר,אני מאושרת יותר וכך גם הבת שלי, אני יודעת שניפגש עוד הרבה, מודה לך המון, את מיוחדת ומאד טובה במה שאת עושה. תודה רבה על הכל (אנה)

 

נעמי, ברצוני להודות לך על השינויים הרבים שחלו בי בעקבות הטיפולים אצלך! אני מרגישה שעברתי תהליך של התפתחות וצמיחה – אני חיה חיים שלווים ורגועים יותר, פחות ופחות מפוחדת ומצליחה להיות יותר עצמי ו"במרכז" שלי. (מ.)

 

מזה כשנה אני מטופלת אצל נעמי ואני יכולה להצביע בברור על שינויים מדהימים שחלו בי. לנעמי סל רחב של שיטות טיפול. בכל טיפול היא יודעת להתאים את הטיפול המדוייק ביותר בהתאם לנסיבות. בנוסף לשיטות בהן היא מטפלת, נעמי גם לימדה אותי מספר טכניקות יישומיות וקלות להתמודד עם לחץ ופחד. נעמי מצליחה להסביר את המציאות בצורה רציונלית. כאשר התמודדתי מול פחדים מסויימים, היא ידעה בדיוק מה לומר לי ואיך להרגיע אותי. היא מדוייקת ומגיעה לשורש הבעיה במהירות. לאחר מכן, היא "שולפת" את אמונות השורש וכך נפתח עבורך עולם חדש של אפשרויות. (ר.)

 

נעמי, אני מודה לך מאוד על ההכלה, הסבלנות הרבה, הרצון לעזור והעצות הנהדות שנתת לי. ביחד אנחנו מצליחות לשנות את חיי לכדי חייים שלווים ורגועים. תודה על שעזרת לי ללמוד על עצמי, לגלות את כישוריי ויכולותיי, על שעזרת לי בבחירת כיוון בקריירה שהכי מתאים לי – וכל זאת תוך שיחה מרתקת ומלמדת. ובמילותיך תודה על כך שבתהליך משותף נצליח להגיע ממצב שבו אני מרגישה "כנקודה קטנה בים סוער" לתחושה של "הר יציב". (שירה)

 

נעמי יקרה, אני אוהבת אותך לא רק בזכות מה שאת , אלא גם בזכות מה שאני כאשר אני איתך.

 

לנעמי היקרה אין לי דרך להודות לך או לגמול לך על השינוי המכונן , המדהים והמרגש והמשמח ביותר בחיי שנוצר בזכותך! הגעתי אליך ילדה מפוחדת שחושבת שהעולם מאיים ושעליה להסתפק במועט ולא להתבלט. הפכת אותי , תוך מלאכת מחשבת, רגישות אין קץ ותבונה רבה, לאשה שלמה עם עצמה, שאינה מפחדת כלל , ורוצה להביע את עצמה לעולם.(נעה)