צרו קשר 054-5200720

המפגש הטיפולי האישי

תטא הילינג – מה מתרחש בטיפול?

טיפול תטא הילינג מתקיים במתכונת של שיחה בין המטפל והמטופל היושבים  זה מול זה ומשוחחים.  בתחילת  המפגש  מציג המטופל את הנושא בו הוא רוצה לטפל, את הסיטואציה אותה הוא רוצה לשנות:

זוגיות

שפע

בריאות נפשית או פיזית

קשרים חברתיים

קריירה  ועוד …

הטיפול משלב שיחה עם עבודה אנרגטית וסריקה אינטואיטיבית שמטרתה למצוא את הסיבות ואת אמונות השורש הקיימות בתת מודע שגורמות לאדם  לקיים בחייו את המציאות שאינה רצויה לו, ואז לשנות אותן ברמה האנרגטית דרך שינוי של אמונות , פחדים, רגשות, דפוסים ישנים , נדרים, שבועות, כבלים אנרגטיים – כל אלה ועוד יכולים לקיים בחייו של אדם מציאות שאינה רצויה לו.

השינוי והריפוי ברמה האנרגטית מתאפשר מתוך החיבור שלנו לאנרגית הבריאה ונעשה עם קבלת ההסכמה המודעת של המטופל לכל דבר  אותו אנו משנים  או מלמדים.

במפגש מתקיימת התרחשות בשני רבדים: רובד השיחה, הנגיעה בנושאים, הצפת אמונות השורש הופכות את האדם מודע יותר לאופן ולסיבות שגורמות לו ליצור את המציאות הנוכחית – דבר שבפני עצמו מביא לשינוי  והרובד  של הריפוי והשינוי האנרגטי שמאפשר  לנו לגעת במקומות עמוקים ביותר  שמקורם  ברמה ההיסטורית, בגילגולים אחרים, ברמה הגנטית שלנו ועוד.

מספר המפגשים משתנה  מאדם לאדם ומנושא לנושא.  לעתים מספיק מפגש אחד על מנת ליצור שינוי עמוק ומשמעותי ולעתים הנושא דורש עבודת אמונות עמוקה הנוגעת בתחומים שונים בחייו של האדם.